Alternative

8

Zaklet Ću Se (Remix 2004) - Alen Islamović - The Best Of (CD)

Posted on by Zuzragore

Moogunos

8 Comments

  1. Ka shum koh qe un personalisht jam ne perdorim te listet me kenget me te bukura ne Youtube muzik shqip qe tani per tani permban kenget me te preferume e degjume ne net. Kete te mir tani mendoj ta ndaj edhe me ju qe te keni rastin te perdorni njejt sikur une ket list dhe te mos humbasni kohe ne ditet ne vijim duke kerkuar kenget e reja neper faqe te shumta qe tani jan aktive ne rrjetet.
  2. Barcelona është e vendosur të sigurojë një fitore në El Clasicon e së dielës dhe të përfundojë një sezon si të pamposhtur, sipas sulmuesit Luis Suarez. Gjatë takimit të mëparshëm të La Ligas mes dy skuadrave të mëdha këtë sezon, Blaugranët ishin fitues me rezultat .
  3. Alen Islamović je rođen kolovoza godine, u mjestu Sokolac, 5 km od Bihaća. S dvije godine se s dva brata, sestrom, majkom i ocem seli u Bihać gdje je proveo djetinjstvo. Ljubav prema glazbi naslijedio je od braće. Srednji brat ga je naučio svirati prve akorde na gitari.
  4. se sa pa ty i pasur me mire me ty dhe fukara se sa pa ty i pasur me mire me ty dhe fukara se sa pa ty i pasur me mire me ty dhe fukara (Remix).mp3 Tags: Valentina Rama albumi i ri , Albumi me i ri i Valentina Rama, Hite shqip , muzikat me te reja shqip , mp3 hite shqip, muzika shqip falas, kenge popullore, tallava shqip www.
  5. Haj Nek Se Ćuje (Live) GPJMMA: Alen Islamović Hajdemo U Planine (Live) GPJMMD: Alen Islamović Lipe Cvatu (Live) GPJMMG: Alen Islamović Motori (Live) GPJMMJ: Alen Islamović Nakon Svih Ovih Godina (Live) GPJMMM: Alen Islamović Napile Se Ulice (Live) GPJMMP: Alen Islamović Ružica Si Bila (Live) GPJMMT: Alen Islamović Zaklet Ću Se (Live.
  6. Alen Islamović Zaklet ću se. Hitovi za sva vremena () Lyrics. Nosite ovu pjesmu zadnji put u jednu ulicu kraj rijeke zauvijek zabranjenu samo za moje korake. Kada bi neko granu masline na jedna vrata odnio vrata što sam zauvijek davno, davno zatvorio. Evo, zaklet ću se ja pred svima svim na svijetu i svime što imam da je nikad nisam htio.
  7. Në qoftë se po përdorni sistemi operativ Windows, dhe nuk ju jepet mundësia për të ndryshuar formatin e një file cfarëdo që ndodhet në PC, mjafton të hapim një "kartelë" cilën do. Më pas mjafton të shkojmë "Settings -> Option -> Folder dhe më pas klikojmë tek "View".
  8. May 21,  · Duket se kryeministri Rama ka pasur rezerva në lidhje me paketën “McAllister” të propozuar për tejkalimin e krizës politike. Ne komunikimin javor ai tha se paketa e famshme McAllister ishte një recetë e prezantuar me dëshirën më të mirë “për të na ndihmuar të kalojmë një krizë të radhës ndërsa marrëveshja politike mes palëve është një platformë për t’u.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *